Mofém Basic zuhanyfej 1 funkciós (275-0035-07)
CIKKSZÁM: MOF275-0035-07
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
- Mofém Basic zuhanyfej 1 funkciós (275-0035-07)
- 1 funkció:
- Eső
- Vízkőmentes
- O70mm
Műszaki adatok
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Gyártó | Mofém |
| Csatlakozás | 1/2" |
| Súly | 1 kg |
| Kivitel | Zuhanyfej |
| Anyaga | Műanyag |
| Család | Mofém zuhany |
| Kézizuhany funkciók | 1 |
| Kézizuhany átmérő | 70 mm |


