Mofém Basic zuhanytartó állitható (275-0038-07)
CIKKSZÁM: MOF275-0038-07
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Mofém Basic zuhanytartó állitható (275-0038-07)
A Mofém Zuhanykiegészítők egy modern formavilágot,
egyedi designt képviselnek, mindezt a legújabb technológivál ötvözve a kényelem és komfort jegyében.
Állítható
Műszaki adatok
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Gyártó | Mofém |
| Csatlakozás | Fix,Fali |
| Magasság | 80 mm |
| Súly | 1 kg |
| Kivitel | Zuhanyfej tartó |
| Anyaga | Műanyag |
| Család | Mofém Basic |
| Funkciók | Állitható |


