Mofém Teka Icon mosdó csaptelep (33.346.02.00)
CIKKSZÁM: MOFTEKA33.346.02.00
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Mofém Teka Icon mosdó csaptelep (33.346.02.00)
Modern lendületes megjelenés, különleges hangulatot sugároz, dísze a helyiségnek. Teka Icon mosdó csaptelep króm színben. Jellemzők: 3/8” bekötőcsővel, vízkőmentes perlátor, Cascade kifolyócsővel, leeresztő szelep nélkül, 25 mm kerámia vezérlőegység.
Műszaki adatok
| Tömeg | 3 kg |
|---|---|
| Gyártó | Teka |
| Csatlakozás | 3/8" |
| Magasság | 203 mm |
| Súly | 2 kg |
| Kivitel | Mosdó csaptelep |
| Szín | Króm |
| Család | Teka Icon |
| Kartus mérete | 25 mm |
| Perlátor mérete | M24x1 |
| Bekötőcső hossza | 40 cm |
| Kinyúlás | 140 mm |
