Teka Alaior inox mosogató csaptelep (55995020I)
CIKKSZÁM: MOF-TEKA-55995020I
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Teka Alaior inox mosogató csaptelep (55995020I)
Egykaros álló mosogató csaptelep
magas minőségű rozsdamentes acélból gyártva
forgatható öntött kifolyócsővel
vízkőmentes, vízgyöngyöző perlátor
35 mm kerámia vezérlőegység
3/8″ flexibilis bekötőcső, 350 mm
5 év garancia a csaptelep házra (teljes tömítettségre, szivárgásmentességre), flexibilis bekötő csövekre és a kerámia vezérlő egységre
2 év garancia a további alkatrészekre
10 év alkatrészellátás, magyarországi szervízhálózat
Műszaki adatok
| Tömeg | 3 kg |
|---|---|
| Gyártó | Teka |
| Csatlakozás | 3/8" |
| Magasság | 341 mm |
| Súly | 3 kg |
| Kivitel | Mosogató csaptelep |
| Szín | Inox |
| Család | Teka Alaior |
| Kartus mérete | 35 mm |
| Perlátor mérete | M24x1 |
| Bekötőcső hossza | 35 cm |
| Kinyúlás | 218 mm |
| Kar típusa | Egykaros |
| Kialakítás | Álló |

