Pestan Primo Round PP padlóösszefolyó függőleges 250x250x/110 (10299080)
CIKKSZÁM: PT-10299080
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Pestan Primo Round PP padlóösszefolyó függőleges 250x250x/110 (10299080)
Gyártó.Pestan
Csatlakozás.110 mm
Súly.0,65 kg
Anyaga.PP
Ágak száma.1
Rács.250×250 mm
Beépités.Függőleges
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,646 kg |
|---|---|
| Gyártó | Pestan |
| Csatlakozás | 110 mm |
| Súly | 0,65 kg |
| Anyaga | PP |
| Ágak száma | 1 |
| Rács | 250×250 mm |
| Beépítés | Függőleges |


