Reflex DE 2 L Ivóvizes Tágulási Tartály 10 bar (7200300)
CIKKSZÁM: REFDE-7200300
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Reflex DE 2 L Ivóvizes Tágulási Tartály 10 bar (7200300)
Reflex DE 2 ivóvizes tágulási tartály 2 literes 10 baros ivóvizes vagy használati meleg vizes rendszerekre alkalmazható. A Reflex DE típusú zárt tágulási tartályai ivóvizes-, nyomásemelő és vízmelegítő rendszerekhez készült, fali kivitelben, rögzítőfülekkel.
Csatlakozás 3/4″
Előnyomás 4 bar
tartós epoxigyanta bevonat
Átmérő:132 mm
Magasság:260 mm
Műszaki adatok
| Tömeg | 1,2 kg |
|---|---|
| Gyártó | Reflex |
| Átmérő | 132 mm |
| Csatlakozás | G3/4" |
| Magasság | 260 mm |
| Súly | 1 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Ivóvíz |
| Max. hőmérséklet | 70 °C |
| Űrtartalom | 2 l |



