Reflex DE 33 L Ivóvizes Tágulási Tartály 10 bar Talp nélküli (7303900)
CIKKSZÁM: REFDE-7303900
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Reflex DE 33 L Ivóvizes Tágulási Tartály 10 bar Talp nélküli (7303900)
Olyan alkalmazásokhoz, melyeknek nem kell
megfelelniük a DIN 1988 előírásainak, pl.
tűzoltó-, iparvíz rendszerek, padlófűtés
átmostaó, elzáró és ürítő
nélkül
DIN 4807 T3 szerinti membránnal
a vízzel érintkező részel korrózió védettek
a nyomástartó edényekről szóló 97/23/EG
rendeletnek megfelelő kivitel
kék festéssel
Műszaki adatok
| Tömeg | 1,5 kg |
|---|---|
| Gyártó | Reflex |
| Átmérő | 354 mm |
| Csatlakozás | G3/4" |
| Magasság | 455 mm |
| Súly | 3,3 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Ivóvíz |
| Max. hőmérséklet | 70 °C |
| Űrtartalom | 33 l |


