Reflex DE 60 L Ivóvizes Tágulási Tartály 10 bar (7306400)
CIKKSZÁM: REFDE-7306400
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 3 290 Ft
- PostaPont: 3 290 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Reflex DE 60 L Ivóvizes Tágulási Tartály 10 bar (7306400)
A Reflex DE sorozat teljes membránnal van felszerelve, amely 50 l-nél nagyobb méreteknél cserélhető, és különösen alkalmas fokozott korrózióvédelmi követelményeket támasztó vízrendszerekben való használatra.
Átmérő:409 mm
Magasság:734 mm
Térfogat 60 L
Csatlakozás 1″
A membrán DIN EN 13831 szerint / 50 litertől cserélhető
a vízzel érintkező részek korrózióvédettek
Előnyomás 4 bar
tartós epoxigyanta bevonat
33 literig tartókkal, 50 litertől állítható lábakkal
Műszaki adatok
| Tömeg | 10 kg |
|---|---|
| Gyártó | Reflex |
| Átmérő | 409 mm |
| Csatlakozás | G1" |
| Magasság | 734 mm |
| Súly | 11 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Ivóvíz |
| Max. hőmérséklet | 70 °C |
| Űrtartalom | 60 l |



