Reflex DE 100L Ivóvizes Tágulási Tartály 10 bar (7306600)
CIKKSZÁM: REFDE-7306600
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: ingyenes
- PostaPont: ingyenes
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Reflex DE 100L Ivóvizes Tágulási Tartály 10 bar (7306600)
A Reflex DE sorozat teljes membránnal van felszerelve, amely 50 l-nél nagyobb méreteknél cserélhető, és különösen alkalmas fokozott korrózióvédelmi követelményeket támasztó vízrendszerekben való használatra.
Átmérő:480 mm
Magasság:834 mm
Térfogat 100 L
Csatlakozás 1″
A membrán DIN EN 13831 szerint / 50 litertől cserélhető
a vízzel érintkező részek korrózióvédettek
Előnyomás 4 bar
tartós epoxigyanta bevonat
33 literig tartókkal, 50 litertől állítható lábakkal
Műszaki adatok
| Tömeg | 11 kg |
|---|---|
| Gyártó | Reflex |
| Átmérő | 480 mm |
| Csatlakozás | G1" |
| Magasság | 834 mm |
| Súly | 16 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Ivóvíz |
| Max. hőmérséklet | 70 °C |
| Űrtartalom | 100 l |



