Reflex DE 300L Ivóvizes Tágulási Tartály 10 bar (7306800)
CIKKSZÁM: REFDE-7306800
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Reflex DE 300L Ivóvizes Tágulási Tartály 10 bar (7306800)
A Reflex DE sorozat teljes membránnal van felszerelve, amely 50 l-nél nagyobb méreteknél cserélhető, és különösen alkalmas fokozott korrózióvédelmi követelményeket támasztó vízrendszerekben való használatra.
Átmérő:634 mm
Magasság:1270 mm
Térfogat 300 L
Csatlakozás 5/4″
A membrán DIN EN 13831 szerint / 50 litertől cserélhető
a vízzel érintkező részek korrózióvédettek
Előnyomás 4 bar
tartós epoxigyanta bevonat
33 literig tartókkal, 50 litertől állítható lábakkal
Műszaki adatok
| Tömeg | 48 kg |
|---|---|
| Gyártó | Reflex |
| Átmérő | 634 mm |
| Csatlakozás | G5/4" |
| Magasság | 1270 mm |
| Súly | 48 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Ivóvíz |
| Max. hőmérséklet | 70 °C |
| Űrtartalom | 300 l |




