Reflex N 300 L Fűtési Tágulási tartály 6 bar (8215300)
CIKKSZÁM: REFN-7215300
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Reflex N 300 L Fűtési Tágulási tartály 6 bar (8215300)
- Kiválóan alkalmas fűtési és hűtési alkalmazásokhoz
- R 1 menetes csatlakozás
- Maximális üzemi hőmérséklet: 70 oC
- Szabványnak megfelelő
- Előnyomás: 1,5 bar
- Átmérő:634 mm
- Magasság:1092 mm
Műszaki adatok
| Tömeg | 48 kg |
|---|---|
| Gyártó | Reflex |
| Átmérő | 634 mm |
| Csatlakozás | 1" |
| Magasság | 1092 mm |
| Súly | 30 kg |
| Max. üzemi nyomás | 6 bar |
| Kivitel | Fűtés, hűtés |
| Max. hőmérséklet | 70 °C |
| Űrtartalom | 300 l |


