Reflex N 18 L Fűtési Tágulási tartály 4 bar (8204301)
CIKKSZÁM: REFN-8204301
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Reflex N 18 L Fűtési Tágulási tartály 4 bar (8204301)
- Kiválóan alkalmas fűtési és hűtési alkalmazásokhoz
- R 3 menetes csatlakozás
- Maximális üzemi hőmérséklet: 70 oC
- Szabványnak megfelelő
- Előnyomás: 1,5 bar
Műszaki adatok
| Tömeg | 3,6 kg |
|---|---|
| Gyártó | Reflex |
| Átmérő | 308 mm |
| Csatlakozás | 3/4" |
| Magasság | 360 mm |
| Súly | 3,5 kg |
| Max. üzemi nyomás | 4 bar |
| Kivitel | Fűtés, hűtés |
| Max. hőmérséklet | 120 °C |
| Űrtartalom | 18 l |


