Reflex N 50 L Fűtési Tágulási tartály 6 bar (8209300)
CIKKSZÁM: REFN-8209300
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 3 290 Ft
- PostaPont: 3 290 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Reflex N 50 L Fűtési Tágulási tartály 6 bar (8209300)
- Kiválóan alkalmas fűtési és hűtési alkalmazásokhoz
- R 3/4″ menetes csatlakozás
- Maximális üzemi hőmérséklet: 70 oC
- Szabványnak megfelelő
- Előnyomás: 1,5 bar
- Átmérő:441 mm
- Magasság:487 mm
Műszaki adatok
| Tömeg | 9,6 kg |
|---|---|
| Gyártó | Reflex |
| Csatlakozás | 3/4" |
| Súly | 7,5 kg |
| Max. üzemi nyomás | 6 bar |
| Kivitel | Fűtés, hűtés |
| Max. hőmérséklet | 120 °C |
| Űrtartalom | 50 l |
| Átmérő | 441 mm |
| Magasság | 487 mm |


