Kerti Kifolyócsap réz matt tömlővéges 1/2″ (SC17301500001)
CIKKSZÁM: SC17301500001
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Kerti Kifolyócsap réz matt tömlővéges 1/2″ (SC17301500001)
Réz fali és , csak egyállású hideg vizes kiszerelésben kapható.
- Anyag:Réz
- Bekötés: 1/2 col ( külső-menet )
- Kifolyó: golyózáras
- Tartozék: leszedhető tömlővég ( leszedve 3/4 col külsőmenet )
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,23 kg |
|---|---|
| Csatlakozás | Km 1/2" |
| Közeg | Víz |
| Súly | 0,23 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Kerticsap |
| Méret | 1/2" |
| Max. hőmérséklet | 60 °C |
| Szín | Matt |
| Anyaga | Réz |
| Gyártó | Egyéb |

