Styron Szuez szifon magasitó (ST-505)
CIKKSZÁM: SF 640010110
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Styron Szuez szifon magasitó (ST-505)
Rozsdamentes ráccsal, 150×150 mm, szürke
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,3 kg |
|---|---|
| Gyártó | Styron |
| Csatlakozás | 110 mm |
| Súly | 0,302 kg |
| Kivitel | Szifon magasitó |
| Méret | 150×150 |
| Anyaga | Műanyag |
| Rács | Rozsdamentes fém |

