HL-310NPR Padló összefolyó függőleges NA50/75/110 (6400102862)
CIKKSZÁM: SF 6400102862
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
HL-310NPR Padló összefolyó függőleges NA50/75/110 (6400102862)
- Padlólefolyó DN50/75/110 függőleges csatlakozóval,
- szigetelő karimával,
- „Primus” vízbűzzárral,
- 123 x 123 mm műanyag rácstartóval,
- 115 x 115 mm nemesacél ráccsal,
- a csempézés idejére merevítő védőfedéllel
- Anyag: PE
- Csatlakozó méret: DN 50/ 75/ 110
- Teljesítmény: 0,5 l/s
Műszaki adatok
| Tömeg | 2 kg |
|---|---|
| Gyártó | HL |
| Csatlakozás | Dn50/75/110 mm |
| Súly | 2 kg |
| Iránytörés | Függőleges |
| Anyaga | PP |
| Teljesítmény | 0,5 l/sec |
| Ágak száma | 1 |
| Rács | 115×115 mm |
| Terhelés | 300 kg |
| Beépítési magasság | 158 mm |


