HL-406 Mosógép szifon 1/2″ Légbeszivós kifolyószeleppel (6400102881)
CIKKSZÁM: SF 6400102881
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
HL-406 Mosógép szifon 1/2″ Légbeszivós kifolyószeleppel (6400102881)
Mosógép-szifon falba süllyesztve DN40/50, HL19.C tömlőcsatlakozóval, beépítőházzal, egybeépített nyomócső-csonkkal, 1/2″ légbeszívóval ellátott sarokszeleppel, HL42B vakdugóval, 110×180 nemesacél fedéllel
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,3 kg |
|---|---|
| Gyártó | HL |
| Csatlakozás | Dn40-Dn50 |
| Súly | 0,302 kg |
| Kivitel | Mosógép szifon |
| Anyaga | Fém,műanyag |
| Felhasználási terület | Mosógép |
| Beépítés | Burkolat alatti |
| Tartozék | 1/2" légbeszivós sarokszelep |


