HL-130.32 Vizelde szifon DN-32 mm (640010306)
CIKKSZÁM: SF 640010306
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
HL-130.32 Vizelde szifon DN-32 mm (640010306)
HL 130 vizelde szifon 30 mm csatlakozás,
DN32 mandzsettával és rozettával, fehér.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,3 kg |
|---|---|
| Gyártó | HL |
| Csatlakozás | 32 mm |
| Súly | 0,3 kg |
| Kivitel | Szifon |
| Szín | Fehér |
| Anyaga | PP |
| Felhasználási terület | Vizelde |
| Bekötőcső hossza | Állitható |


