Alu Csatornatönk 210-es 110-es csonkkal (30012004)
CIKKSZÁM: ALU-30012004
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Alu Csatornatönk 210-es 110-es csonkkal (30012004)
Csatornatönk 210-es alumínium
Alumínium csatornatönk fürdők, zuhanyzók, udvarok vízelvezetéséhez.
Savas, lúgos folyadékok elvezetéséhez tilos használni!
Anyaga: alumínium öntvény
Méret:210x210mm
Magasság: 100 mm
Csonk külső átmérője : 105mm
Műszaki adatok
| Tömeg | 2,6 kg |
|---|---|
| Gyártó | Zsoldos |
| Csatlakozás | Dn110 |
| Magasság | 100 mm |
| Súly | 2,6 kg |
| Kivitel | Csatornatönk |
| Méret | 210×210 mm |
| Anyaga | Aluminium öntvény |
| Felhasználási terület | Fürdők,zuhanyzók,udvarok vizelvezetése |

