Danfoss VMV-25 2 utú Szelep BM NA25 (065F6025)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Danfoss VMV-25 2 utú Szelep BM NA25 (065F6025)
Csatlakozási méret Rp 1 Csatlakozási típusok Belső menet Portok száma 3 Leírás VMV PN16 25/6.3 3-utas belső menet RAV nyak Kavitációs tényező 0,5 Átmérő [mm] 25 mm Névleges nyomás [bar] 16 bar Áramlási jellemző Szinte lineáris Keverőszelep funkció 2. funkció Elosztószelep Kvs értékek [m3/h] 6,3 ??m3/h Szivárgás bypass port max. [% Kvs] 0,1 % Szivárgás a porton keresztül max [% Kvs] 0,05 A tápközeg pH-ja [max.] 10 Közeg pH [min] 7 Közeghőmérséklet [°C] [Max.] 120°C Közeghőmérséklet [°C] [Min.] 2 °C Közepes alternatív glikol víz akár 30% Szerelési verzió ingyenes PN alternatív VSP 10 Termékcsoport Motoros orsószelepek Szabályozási tényező 1:30 Lökethossz [mm] 2,6 mm Záró nyomáskülönbség (keverés) [bar] [Max] 0,3 bar Nyomáskülönbség zárása (osztás) [bar] [Max] 0,3 bar Orsó anyaga Rozsdamentes acél Orsó pozíció B-AB (normál nyitott) Megengedett közeg Távfűtés/hűtés cirkulációs víz Alkalmazás Fűtés és hűtés Típus VMV Csatlakozás típusa a RAV szelephez Szeleptest anyaga Vörös bronz, matt. Nem. 2.1096.1 (RG5) Szelepkúp anyaga EPDM Szelepülés anyaga Piros bronz, matt. Nem. 2.1096.1 (RG5) Nyomáskülönbség tartomány [bar] [Max] 0,3 bar
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,92 kg |
|---|---|
| Gyártó | Danfoss |
| Súly | 0,923 kg |
| Max. üzemi nyomás | 16 bar |
| Méret | 1" |
| Hosszúság | 2,6 mm |
| Max. hőmérséklet | 120 °C |
| Anyaga | Bronz |
| Felhasználási terület | Fűtés,hűtés |
| kvs | 6,3 |


