Schell Comfort kombinált sarokszelep (035510699)
CIKKSZÁM: EL-035510699
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Schell Comfort kombinált sarokszelep (035510699)
Schell Comfort kombinált sarokszelep, COMFORT-fogantyúval és zsírkamrás felső résszel
Kiszerelés tartalma:
- Visszafolyásgátló (RV)
- Sárgaréz SCHELL roppantógyűrűs csavarzat hosszkiegyenlítővel
- Hosszabbított szerelvénytest és O 54 mm-es takarórózsa
- Tömlőcsatlakozó
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,3 kg |
|---|---|
| Gyártó | Schell |
| Csatlakozás | 1/2"-3/8"-3/4" |
| Közeg | Víz |
| Súly | 0,3 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Kombinált csap |
| Méret | 1/2" |
| Max. hőmérséklet | 60 °C |


